Cod4 IMpuls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cod4 IMpuls

Online Games Call Of Duty 4 Clan: IMpuls
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Latest topics
» server??????
naredba za kick Icon_minitimečet stu 08, 2012 4:52 pm by sbkarlo

» placanje servera
naredba za kick Icon_minitimesub ruj 08, 2012 2:54 am by recesija

» Mini-admin
naredba za kick Icon_minitimečet kol 23, 2012 1:55 pm by Garfield

» Team Speak 3 :D
naredba za kick Icon_minitimesri kol 08, 2012 1:40 pm by Garfield

» Šta je ovo?
naredba za kick Icon_minitimeuto srp 31, 2012 7:58 pm by [IM]Kahn

» Vaznooooooo :DD
naredba za kick Icon_minitimened srp 22, 2012 11:46 am by Garfield

» Nemogu uc u server!!
naredba za kick Icon_minitimened srp 08, 2012 6:16 pm by anja

» ban dAMMO and epicmars
naredba za kick Icon_minitimeuto lip 26, 2012 3:32 pm by kiowa

» nomad javi se(NizZye#2)
naredba za kick Icon_minitimeuto lip 26, 2012 7:27 am by nomad

svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Server



 

 naredba za kick

Go down 
+2
nomad
recesija
6 posters
Autor/icaPoruka
recesija

recesija


Broj postova : 48
Join date : 06.10.2011
Age : 47
Lokacija : split

naredba za kick Empty
PostajNaslov: naredba za kick   naredba za kick Icon_minitimepet lis 14, 2011 2:45 pm

evo pise totalno isfrustriran jer je server pun haxera a ja im ne mogu nista ,mislim da bi tribali bar moc kikat lapane,ako ne bannat jer ovi to zasluzuju........
molim vas da razmislite o tom
[Vrh] Go down
nomad
Admin
nomad


Broj postova : 195
Join date : 08.09.2011
Age : 42
Lokacija : Pakrac

naredba za kick Empty
PostajNaslov: Re: naredba za kick   naredba za kick Icon_minitimepet lis 14, 2011 3:58 pm

sta mislis pd hax? wh prepusti adminima ako dodje aim imate xf netko ce doci... btw admini su tu i kad nisu u igri Wink , clanovi klana imaju prava samo na warn ,znaci 3x warn i igrac dobiva automatski kick samo oni koji zloupotrebljavaju to dobit ce sankcije.
[Vrh] Go down
recesija

recesija


Broj postova : 48
Join date : 06.10.2011
Age : 47
Lokacija : split

naredba za kick Empty
PostajNaslov: Re: naredba za kick   naredba za kick Icon_minitimepet lis 14, 2011 6:59 pm

Pa kad mislim da haxaju mislim,na wh,pa onfa ima ekipe sta ih ne mozes ubit da ih pogodis pc-om u glavu,nekakvi speed hax,pa ekipa sta leti po ekranu i sl,mislim da se to razvilo.
Ok,nema problema ako tako mislite,danas sam zbilja ispalija jer je neki idiot valjda haxa server a nikog nije bilo tu......a ja san ko idiot udara 3 warna pa bi se vracali pod drugim nickom...
[Vrh] Go down
amcro




Broj postova : 2
Join date : 12.10.2011

naredba za kick Empty
PostajNaslov: Re: naredba za kick   naredba za kick Icon_minitimepet lis 14, 2011 9:16 pm

recesija ima pravo... bar danas svako ima bar po 3 wha xD inace admini znaju bit na nekom drugom serv. pa im se il neda izac iz servera jer im ide tj. dobar score imaju il nes tako... razumijem da ban nedate al kick... /reconnect i opet ude... oni jednom reconnectaju a mi 3 puta warnamo! Very Happy

pozz Amcro
[Vrh] Go down
nomad
Admin
nomad


Broj postova : 195
Join date : 08.09.2011
Age : 42
Lokacija : Pakrac

naredba za kick Empty
PostajNaslov: Re: naredba za kick   naredba za kick Icon_minitimesub lis 15, 2011 6:38 am

recesija ako zeli moze dobiti adminska prava...jer trenutno imamo samo jednog aktivnog admina a to je frkyy koji trenutno ima problema sa netom.ja nemam toliko vremena za to nazalost i okram isto...tako da trebamo jednog aktivnog admina... da li znas raditi u miniadmin programu? pomocu njega slikamo igrace...
[Vrh] Go down
nomad
Admin
nomad


Broj postova : 195
Join date : 08.09.2011
Age : 42
Lokacija : Pakrac

naredba za kick Empty
PostajNaslov: Re: naredba za kick   naredba za kick Icon_minitimesub lis 15, 2011 2:43 pm

gle za wh je dopusteno banat samo ako imas sliku a da dam veca prava memberima bio bi kaos
[Vrh] Go down
4Life




Broj postova : 65
Join date : 29.09.2011
Lokacija : Slavonski Brod, Hrvatska.

naredba za kick Empty
PostajNaslov: Re: naredba za kick   naredba za kick Icon_minitimesub lis 15, 2011 5:20 pm

Ma razumijem
[Vrh] Go down
recesija

recesija


Broj postova : 48
Join date : 06.10.2011
Age : 47
Lokacija : split

naredba za kick Empty
PostajNaslov: Re: naredba za kick   naredba za kick Icon_minitimesub lis 15, 2011 5:55 pm

ne....ne znam radit u tom programu jer nisam bas toliko u igranju,bio bih zadovoljan samo da mogu kikat direktno nekog idiota koji to zasluzuje a ne da moram warnat 3 puta.....ne trbaju mi velike ovlasti i slazem se s tim da kad bi svi imali pravo na to da bi bio kaos....s vremenom mozda i admin....mislim ipak da to svaki pojedinac treba zasluzit svojim djelovanjem u klanu.
ja sam malo stariji lik koji je pobornik toga da ako nas ima 20 u klanu bio bi sretan kad bo ostelo 7 pravih...koji su tu s razlogom...a ne da minjaju klanove ko čarape
Biti član nekog klana je S T A V !!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
frkyy

frkyy


Broj postova : 91
Join date : 13.09.2011
Age : 34
Lokacija : Gradacac

naredba za kick Empty
PostajNaslov: naredba za kick   naredba za kick Icon_minitimened lis 16, 2011 6:49 am

Sta ste digli paniku evo frkyy-a i njegovog routera...rijesio sam stvari ponovo sam tu..JBG ljudi imao sam problema s netom,sada cemo vidjet ko hax!!Pozzz
[Vrh] Go down
recesija

recesija


Broj postova : 48
Join date : 06.10.2011
Age : 47
Lokacija : split

naredba za kick Empty
PostajNaslov: Re: naredba za kick   naredba za kick Icon_minitimesri stu 16, 2011 10:25 pm

ej ekipa
u zadnje vrime i nisam bas tu svaki dan(godisnji odmor .....uzivanje)
al sam primjetio da je broj posjetitelja na serveru znatno porastao,s tim da je porastao i broj I D I O T A
pa evo da malo osvjezim temu ipak mi je malo neugodno da ih gledam kako vrijedjaju po serveru a nemogu dobit nikog od admina na xfire.
mi nismo velik klan i nikad nas toliko istovremeno ne igra na serveru pa mislim da bi ipak trebalo uvest naredbu za

K I C K

pirat
[Vrh] Go down
frkyy

frkyy


Broj postova : 91
Join date : 13.09.2011
Age : 34
Lokacija : Gradacac

naredba za kick Empty
PostajNaslov: naredba za kick   naredba za kick Icon_minitimesri stu 16, 2011 10:40 pm

jbg ja uletim vise puta na server priznajem bude po neki IDIOT al i vi to mozete rijesit jbg mislim na psovke vrijedanje i tak nes..A ako stavi kick vama onda bi svaki clan to imao a to nebi bas bilo pamatno vidis da nas ima puno a neki mjenjaju klanove kao sto si reko ko carape pa jbg vidi na xf nekog uvjek je neko tu a i ja nadgledam server preko minija uvjek i slikam po malo tak ako nisam tu pazim da ne haxa a za vrijedzanje tu ste vi ak ste u igri pa ga slobodno warni Very Happy
[Vrh] Go down
recesija

recesija


Broj postova : 48
Join date : 06.10.2011
Age : 47
Lokacija : split

naredba za kick Empty
PostajNaslov: Re: naredba za kick   naredba za kick Icon_minitimečet stu 17, 2011 12:55 am

pa jel mozete napravit neki mezzo status izedju admina i člana klana bar za tu naredbu,vrime je najbolji filter sta se tice ovih neozbiljnih članova,oni koji su nozbiljni ili nadobudni prije ili kasnije otpadnu
zbilja vas ne bi tija gnjavit ali ima tu i dobrih likova koji su po nasem serveru stalno..pripadnici drugih klanova ili samostalno igraju kao i ja do impulsa,radi se cisto tome da uvijek mi nekako nagrabusimo
malo su to frustirajuce situacije kad ekipa spammaa preko cijelog ekrana a ti ne mos nista da bar spammaju gluposti,oni vrijedjaju
tesko je to podnosit
napravis bind i samo stisces
aj ja warn,i to moram izac na xfire da bi napravija paste tocan za ime pojedinca
uzas
kazem stvarno tu ima hvale vrijedne ekipe i dobar je klan,server pogotovo...meni osobno jednostavnost je kraljica ljepote...zato mi je stalo da dobra ekipa se ode i dalje zeza
moramo nac neko kompromisno rijesenje za ove gluposti
pozdrav
[Vrh] Go down
BosnianDevil

BosnianDevil


Broj postova : 3
Join date : 05.10.2011
Age : 27
Lokacija : Bihać

naredba za kick Empty
PostajNaslov: Re: naredba za kick   naredba za kick Icon_minitimečet stu 17, 2011 3:34 pm

recesija je napisao/la:
pa jel mozete napravit neki mezzo status izedju admina i člana klana bar za tu naredbu,vrime je najbolji filter sta se tice ovih neozbiljnih članova,oni koji su nozbiljni ili nadobudni prije ili kasnije otpadnu
zbilja vas ne bi tija gnjavit ali ima tu i dobrih likova koji su po nasem serveru stalno..pripadnici drugih klanova ili samostalno igraju kao i ja do impulsa,radi se cisto tome da uvijek mi nekako nagrabusimo
malo su to frustirajuce situacije kad ekipa spammaa preko cijelog ekrana a ti ne mos nista da bar spammaju gluposti,oni vrijedjaju
tesko je to podnosit
napravis bind i samo stisces
aj ja warn,i to moram izac na xfire da bi napravija paste tocan za ime pojedinca
uzas
kazem stvarno tu ima hvale vrijedne ekipe i dobar je klan,server pogotovo...meni osobno jednostavnost je kraljica ljepote...zato mi je stalo da dobra ekipa se ode i dalje zeza
moramo nac neko kompromisno rijesenje za ove gluposti
pozdrav
istina treba biti naredba za kick lol! lol!
[Vrh] Go down
nomad
Admin
nomad


Broj postova : 195
Join date : 08.09.2011
Age : 42
Lokacija : Pakrac

naredba za kick Empty
PostajNaslov: Re: naredba za kick   naredba za kick Icon_minitimečet stu 17, 2011 9:55 pm

e sada da razrijesimo nesto ... bosnian tebi nedam adminsak prava ni da si jos toliki.

zasto? jer si dosadan maximalo sa svojim kukanjem... jer tebi je svaki citer cim igra dobro... jer neznas igrat i samo kampas.

i prestani spamat forum sa time jer ces ban dobit. OK?

sto se tice recesije... urediti cu jednu grupu za povlastene clanove klana... pa ces imati kick.

sto se warna tice nemorate pisat cijeo ime igraca... isto ko za i kick i ostalo. potrebno je samo dio imena....
[Vrh] Go down
frkyy

frkyy


Broj postova : 91
Join date : 13.09.2011
Age : 34
Lokacija : Gradacac

naredba za kick Empty
PostajNaslov: naredba za kick   naredba za kick Icon_minitimečet stu 17, 2011 10:37 pm

OKram je danas stavio Him3rdu za admina tak da ima jos jedan admin a ja bi dao prijedlog da to bude recesija jer je stvarno odlican igrac a kako vidim i covjek!!! pozzz
[Vrh] Go down
nomad
Admin
nomad


Broj postova : 195
Join date : 08.09.2011
Age : 42
Lokacija : Pakrac

naredba za kick Empty
PostajNaslov: Re: naredba za kick   naredba za kick Icon_minitimečet stu 17, 2011 10:38 pm

evo ovako... malo sam pocistio listu membera

Okram master
Frkyy master
Nomad master

Anja admin
Ares admin
Himera admin

Bone crusher member
Wedija member
4life member
Toma member
Recesija member
Looka member

SVI KOJI SU U GRUPI MEMBERA IMAJU PRAVO NA KICK NAREDBU.

ostali clanovi klana nalaze se u grupi user da se zna tko je regan a tko ne.

U member grupi ne mogu se nalaziti clanovi koji nisu pouzdani itd.
sto znaci da masteri kada regaju nove clanove dodaju ih u grupu user
dok se novi clan klana pokaze pouzdan da bude u member grupi.

za sve one koji neznaju... ne morate pisati cijlo ime igraca kojega zelite kickat.. vec samo dio imena... npr.
!k nom i igrac nomad biva izbacen.

ja bas nisam aktivan na nasem serveru jer... radim i i kad sam doma igram Battlefield3 online... navuko sam se jbg. nemojte mi zamjeriti Embarassed

[Vrh] Go down
nomad
Admin
nomad


Broj postova : 195
Join date : 08.09.2011
Age : 42
Lokacija : Pakrac

naredba za kick Empty
PostajNaslov: Re: naredba za kick   naredba za kick Icon_minitimečet stu 17, 2011 10:41 pm

frkyy je napisao/la:
OKram je danas stavio Him3rdu za admina tak da ima jos jedan admin a ja bi dao prijedlog da to bude recesija jer je stvarno odlican igrac a kako vidim i covjek!!! pozzz

ja sam dao taj prijedlog i prije ali nije htio... sto mene tice moze biti admin... ali onda dobiva full paket

sto znaci i miniadmina da moze slikat... necu vise neke polovne admine sta mi samo probleme stvaraju.
[Vrh] Go down
frkyy

frkyy


Broj postova : 91
Join date : 13.09.2011
Age : 34
Lokacija : Gradacac

naredba za kick Empty
PostajNaslov: naredba za kick   naredba za kick Icon_minitimečet stu 17, 2011 11:12 pm

ovo si dobro uradio kao obicno cheers cheers a ak nek nesto zabrljaili vidimo da se ponasa bahato bice vracen u user tj bice samo clan klana...tako da se moraju biti odgovorni i posteni prema ostalim igracima!! I ne kikati samo zato sto je covjek dobar i mislis da ima wh kikaj kampere spamere i slicno vrijedanje a wh prepuste nama a i imate spectate pa ako se bas uvjeris da ima jbg opali al uvjek ce biti neko da ga slika,,, bounce
[Vrh] Go down
recesija

recesija


Broj postova : 48
Join date : 06.10.2011
Age : 47
Lokacija : split

naredba za kick Empty
PostajNaslov: Re: naredba za kick   naredba za kick Icon_minitimepet stu 18, 2011 3:05 pm

semper fi
[Vrh] Go down
Sponsored content





naredba za kick Empty
PostajNaslov: Re: naredba za kick   naredba za kick Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
naredba za kick
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Cod4 IMpuls :: Clan Members :: Pitanja, prijedlozi, ...-
Forum(o)Bir: