Cod4 IMpuls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cod4 IMpuls

Online Games Call Of Duty 4 Clan: IMpuls
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Latest topics
» server??????
nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimečet stu 08, 2012 4:52 pm by sbkarlo

» placanje servera
nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimesub ruj 08, 2012 2:54 am by recesija

» Mini-admin
nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimečet kol 23, 2012 1:55 pm by Garfield

» Team Speak 3 :D
nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimesri kol 08, 2012 1:40 pm by Garfield

» Šta je ovo?
nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimeuto srp 31, 2012 7:58 pm by [IM]Kahn

» Vaznooooooo :DD
nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimened srp 22, 2012 11:46 am by Garfield

» Nemogu uc u server!!
nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimened srp 08, 2012 6:16 pm by anja

» ban dAMMO and epicmars
nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimeuto lip 26, 2012 3:32 pm by kiowa

» nomad javi se(NizZye#2)
nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimeuto lip 26, 2012 7:27 am by nomad

svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Server



 

 nepotrebna svada i kickanje i bananje!!

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
kos53nja

kos53nja


Broj postova : 60
Join date : 26.04.2012
Age : 31
Lokacija : Petrinja

nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Empty
PostajNaslov: nepotrebna svada i kickanje i bananje!!   nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimepon svi 28, 2012 1:40 pm

ovako malo je bilo kickova i banova
dL'karic i kty odnosno zvao se je UFAMOUS na serveru(koliko j aznam nesmije se mjenjat nick) je banao karica na 20 min zato sto je karic warn-ao niizy@ <3 i nakraju je dobio kick.niizy je dobio kick zbog razlogasto je spamao.pisao je hax,lowe,fof itd.kty odnosno UFAMOUS je kickao karica i karic se vratio na server i pitao ga zasto si retardiran sto mene kickas? a tada ga je kty banao!za mene su krvi obojica!karic se krivo izrazio malo a kty je totalno kriv sto se mene tice!ja koliko se sjecam nomad je rekao nemjenjat te nickove da se zna a on je promjenio nick i poceo podjebavat po serveru i bez razloga kickat banat i nezz sta sve ne
ocu da se rijesi ovo sto prije!neko ce imat veliki minus kod mene!
[Vrh] Go down
KtY




Broj postova : 24
Join date : 21.03.2012
Age : 32
Lokacija : Zenica

nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Empty
PostajNaslov: Re: nepotrebna svada i kickanje i bananje!!   nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimepon svi 28, 2012 2:46 pm

nije ga kickao radi spamanja jer covjek nija spamao mozda je jednom nes napisao i onda je njemu karic napisao "ajd jos jednom bilo sta napisi ide kick" tak nes i ne znam ko je uopste regao clanove ispod 18 godina ,osim zlotana jel on je ok?
[Vrh] Go down
KtY




Broj postova : 24
Join date : 21.03.2012
Age : 32
Lokacija : Zenica

nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Empty
PostajNaslov: Re: nepotrebna svada i kickanje i bananje!!   nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimepon svi 28, 2012 2:52 pm

i jos nes da dodam , to mijenjanje mape kako njemu odgovara jucer sam odigrao 3 mape za redom i nijedna nije bila mapa koja se nalazi u rotaciji.Kao Wet Work ,Killhouse itd...Bez da je ikoga pitao na serveru da li se oni slazu da igraju tu mau koja njemu odg...Danas kad se to desilo mapa je bila pipeline (nez tacno kako se zove ) a i mapu prije toga sam odigrao tak da se nis nije konstatovalo da li ostali igraci zele igrati tu mapu.Jedino ak niste dodavali nove mape u rotaciju.A prije 2 dana karic me je kickao radi kampa gdje ja ocigledno nisam kampao a ima pravilo da se warna za kamp , tak da me je razljutio i naravno dobio je tempban.
[Vrh] Go down
kos53nja

kos53nja


Broj postova : 60
Join date : 26.04.2012
Age : 31
Lokacija : Petrinja

nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Empty
PostajNaslov: Re: nepotrebna svada i kickanje i bananje!!   nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimepon svi 28, 2012 5:19 pm

Oke onda neka dL`karic napusti ovaj klan jer on stvara previse zbrke u ovom klanu i nemamo miramo
[Vrh] Go down
[IM]Kahn

[IM]Kahn


Broj postova : 48
Join date : 02.03.2012
Lokacija : Split

nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Empty
PostajNaslov: Re: nepotrebna svada i kickanje i bananje!!   nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimepon svi 28, 2012 6:19 pm

Slažem se. Mislim da treba unbannat Karica, ali kik iz klana. Em pretjeruje, em ne nosi tag, em je bezobrazan prema Kty-u.
A mape sam mjenja ja, KtY, ne Karic. On nema ovlasti za to. Samo ne znam za 3 mape da si igra koje nisu u rotaciji, stavia sam samo jednu - Pipeline i jučer 2 na prijedlog drugih igrača (killhouse i shipment zbog broja igrača). I jučer sam jasno napisa prije ''Koju mapu želite igrat?''. Smatram da nema ništa loše u tom da jednom dnevno odigramo mapu koja nije u rotaciji, niko se nije žalia. Ali ako je problem, lako ćemo se dogovorit.
[Vrh] Go down
[IM]Kahn

[IM]Kahn


Broj postova : 48
Join date : 02.03.2012
Lokacija : Split

nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Empty
PostajNaslov: Re: nepotrebna svada i kickanje i bananje!!   nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimepon svi 28, 2012 6:26 pm

Ali još jedna stvar. Niizy je uistinu spamma konstantno, i to gluposti. Ok je momak, ali to dekoncentrira igrače u igri, i još piše low, wh, off....
[Vrh] Go down
kos53nja

kos53nja


Broj postova : 60
Join date : 26.04.2012
Age : 31
Lokacija : Petrinja

nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Empty
PostajNaslov: Re: nepotrebna svada i kickanje i bananje!!   nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimepon svi 28, 2012 6:44 pm

Eto rijesen problem!mene bi treba nomad stavit da mogu kickat igrace iz klana ako ste za da ja to vodim.otvorit cu novi tropic i napisat cu za sebe i svi vi napisite da znam na cemu sam.svako neka napise ako je za i zasto i ako nije neka napise zasto
[Vrh] Go down
KtY




Broj postova : 24
Join date : 21.03.2012
Age : 32
Lokacija : Zenica

nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Empty
PostajNaslov: Re: nepotrebna svada i kickanje i bananje!!   nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimepon svi 28, 2012 9:03 pm

To ne bi bilo lose ,da se zna ko moze regati nove igrace i kickati iz kalna.
Imas glas od mene Very Happy
[Vrh] Go down
kos53nja

kos53nja


Broj postova : 60
Join date : 26.04.2012
Age : 31
Lokacija : Petrinja

nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Empty
PostajNaslov: Re: nepotrebna svada i kickanje i bananje!!   nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimeuto svi 29, 2012 7:16 am

molim te postaj onda u drugoj temi koju sam objavio
[Vrh] Go down
nomad
Admin
nomad


Broj postova : 195
Join date : 08.09.2011
Age : 42
Lokacija : Pakrac

nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Empty
PostajNaslov: Re: nepotrebna svada i kickanje i bananje!!   nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimeuto svi 29, 2012 8:54 am

aj molim vas kad imenujete nekoga napisite mi njegov ingame nick... jer vas nista nisam razumio.
ako netko zloupotrebljava adminska prava naravno da ce ostati bez njih.
a sad mi ponovite lijepo sta se dogodilo....

i jos jedna stvar... clanove koje regate obavezno ih prijaviti na forum... pod regrutacije. ako se sami nisu prijavili.
jer ako ga nema ovdje ja ga brisem...


group = "member"
names = "dL'Karic"
protected = 0

group = "member"
names = "[vCR]*Tr3T"
protected = 0

group = "member"
names = "Stukii"
protected = 0

koja su ova trojica?
[Vrh] Go down
kos53nja

kos53nja


Broj postova : 60
Join date : 26.04.2012
Age : 31
Lokacija : Petrinja

nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Empty
PostajNaslov: Re: nepotrebna svada i kickanje i bananje!!   nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimeuto svi 29, 2012 12:27 pm

brisi ih. pogotovo dL'Karica jer on je tu upao nezz kako ali nepotreban je jer stvara veliku zbrku
[Vrh] Go down
nomad
Admin
nomad


Broj postova : 195
Join date : 08.09.2011
Age : 42
Lokacija : Pakrac

nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Empty
PostajNaslov: Re: nepotrebna svada i kickanje i bananje!!   nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimeuto svi 29, 2012 1:19 pm

kalric je obrisan... a stukija je anja regala
[Vrh] Go down
kos53nja

kos53nja


Broj postova : 60
Join date : 26.04.2012
Age : 31
Lokacija : Petrinja

nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Empty
PostajNaslov: Re: nepotrebna svada i kickanje i bananje!!   nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimeuto svi 29, 2012 1:28 pm

hvala ti puno nomad
[Vrh] Go down
nomad
Admin
nomad


Broj postova : 195
Join date : 08.09.2011
Age : 42
Lokacija : Pakrac

nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Empty
PostajNaslov: Re: nepotrebna svada i kickanje i bananje!!   nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimeuto svi 29, 2012 1:57 pm

nema na cemu... moderator si foruma ,pa kad se nakupi starih postova ili ako post je pod krivom temom da mozes uredovat.
[Vrh] Go down
nomad
Admin
nomad


Broj postova : 195
Join date : 08.09.2011
Age : 42
Lokacija : Pakrac

nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Empty
PostajNaslov: Re: nepotrebna svada i kickanje i bananje!!   nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimečet svi 31, 2012 8:01 am

backlott je u user grupi... razlog je pretjerano kickanje igraca
[Vrh] Go down
backlott




Broj postova : 4
Join date : 16.05.2012

nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Empty
PostajNaslov: pretjerano kickanje   nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimečet svi 31, 2012 1:03 pm

a daj nomade de pogledaj ovog nizzy duplo vise kicka nepotrebno nego ja pitaj koga hoces ovaj novi klan
[Vrh] Go down
nomad
Admin
nomad


Broj postova : 195
Join date : 08.09.2011
Age : 42
Lokacija : Pakrac

nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Empty
PostajNaslov: Re: nepotrebna svada i kickanje i bananje!!   nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimečet svi 31, 2012 3:14 pm

i nizzy je rijesen isto Smile
[Vrh] Go down
backlott




Broj postova : 4
Join date : 16.05.2012

nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Empty
PostajNaslov: vracanje klana :/   nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimečet svi 31, 2012 3:51 pm

de me nomade molim te vrati u klan necu vise nikad nepotrebno kickat ili bezveze kickat plizzz
[Vrh] Go down
backlott




Broj postova : 4
Join date : 16.05.2012

nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Empty
PostajNaslov: molim vas klana da mi vratite    nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimečet svi 31, 2012 6:40 pm

mozel odgovor???
[Vrh] Go down
[IM]Kahn

[IM]Kahn


Broj postova : 48
Join date : 02.03.2012
Lokacija : Split

nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Empty
PostajNaslov: Re: nepotrebna svada i kickanje i bananje!!   nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimečet svi 31, 2012 7:56 pm

Pa u klanu si, samo nisi member, nego user.
[Vrh] Go down
kos53nja

kos53nja


Broj postova : 60
Join date : 26.04.2012
Age : 31
Lokacija : Petrinja

nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Empty
PostajNaslov: Re: nepotrebna svada i kickanje i bananje!!   nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitimečet svi 31, 2012 9:36 pm

da skuzio sam bio..ali nisam ga htio jer nisam znao da nebi ispalo svada osoba iz istog klana itd
[Vrh] Go down
Sponsored content





nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Empty
PostajNaslov: Re: nepotrebna svada i kickanje i bananje!!   nepotrebna svada i kickanje i bananje!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
nepotrebna svada i kickanje i bananje!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Cod4 IMpuls :: Game Call Of Duty 4 :: Obavijesti-
Forum(o)Bir: