Cod4 IMpuls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cod4 IMpuls

Online Games Call Of Duty 4 Clan: IMpuls
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Latest topics
» server??????
dogovor za klan Icon_minitimečet stu 08, 2012 4:52 pm by sbkarlo

» placanje servera
dogovor za klan Icon_minitimesub ruj 08, 2012 2:54 am by recesija

» Mini-admin
dogovor za klan Icon_minitimečet kol 23, 2012 1:55 pm by Garfield

» Team Speak 3 :D
dogovor za klan Icon_minitimesri kol 08, 2012 1:40 pm by Garfield

» Šta je ovo?
dogovor za klan Icon_minitimeuto srp 31, 2012 7:58 pm by [IM]Kahn

» Vaznooooooo :DD
dogovor za klan Icon_minitimened srp 22, 2012 11:46 am by Garfield

» Nemogu uc u server!!
dogovor za klan Icon_minitimened srp 08, 2012 6:16 pm by anja

» ban dAMMO and epicmars
dogovor za klan Icon_minitimeuto lip 26, 2012 3:32 pm by kiowa

» nomad javi se(NizZye#2)
dogovor za klan Icon_minitimeuto lip 26, 2012 7:27 am by nomad

svi 2024
ponutosričetpetsubned
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Server



 

 dogovor za klan

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
okram
Admin
okram


Broj postova : 38
Join date : 08.09.2011
Age : 42
Lokacija : Pakrac

dogovor za klan Empty
PostajNaslov: dogovor za klan   dogovor za klan Icon_minitimečet ruj 29, 2011 9:00 pm

Trebali bi napraviti osnovna pitanja za klan te dogovoriti se koga cemp primiti i na koji nacin u klan
[Vrh] Go down
https://impuls.forumcroatian.com
frkyy

frkyy


Broj postova : 91
Join date : 13.09.2011
Age : 34
Lokacija : Gradacac

dogovor za klan Empty
PostajNaslov: Re: dogovor za klan   dogovor za klan Icon_minitimečet ruj 29, 2011 10:04 pm

Admin je napisao/la:
Trebali bi napraviti osnovna pitanja za klan te dogovoriti se koga cemp primiti i na koji nacin u klan

Pa trebalo bi cujem za members nes da se dogovori koji je kriterijum i ko dozvoljava to..malo se treba bolje organizovat i poceta banovat oce chitere puno korisnika s wh da se zna sta s takvim radit i slike postavljat..ajmo malo zivlje!!!
[Vrh] Go down
nomad
Admin
nomad


Broj postova : 195
Join date : 08.09.2011
Age : 42
Lokacija : Pakrac

dogovor za klan Empty
PostajNaslov: Re: dogovor za klan   dogovor za klan Icon_minitimepet ruj 30, 2011 10:34 am

frkyy je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Trebali bi napraviti osnovna pitanja za klan te dogovoriti se koga cemp primiti i na koji nacin u klan

Pa trebalo bi cujem za members nes da se dogovori koji je kriterijum i ko dozvoljava to..malo se treba bolje organizovat i poceta banovat oce chitere puno korisnika s wh da se zna sta s takvim radit i slike postavljat..ajmo malo zivlje!!!


svim adminima je dopusteno regati nove clanove...uvijeti su samo da igrac nije neka budala,iskustvo nije bitno. To ostavljam adminima da procijene.
novi clanovi se mogu prijaviti na forum, ali moraju uci u igru i staviti tag klana
da ih admin moze dodati kao membera. Te im treba reci da ako mijenjau cd-key da obavijeste admine.
Ako se utvrdi da clan klana koristi hax gubi sva prava i dobiva ban.

Sto se tice bana i haxanja ako se utvrdi da igrac ima nesto nedozvoljeno, dobiva ban.

Sto se tempbana tice on traje 20 min i ja ga koristim za igrace koji vrijedjaju i ometaju druge igrace u igri.
[Vrh] Go down
frkyy

frkyy


Broj postova : 91
Join date : 13.09.2011
Age : 34
Lokacija : Gradacac

dogovor za klan Empty
PostajNaslov: Re: dogovor za klan   dogovor za klan Icon_minitimepet ruj 30, 2011 11:51 am

nomad je napisao/la:
frkyy je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Trebali bi napraviti osnovna pitanja za klan te dogovoriti se koga cemp primiti i na koji nacin u klan

Pa trebalo bi cujem za members nes da se dogovori koji je kriterijum i ko dozvoljava to..malo se treba bolje organizovat i poceta banovat oce chitere puno korisnika s wh da se zna sta s takvim radit i slike postavljat..ajmo malo zivlje!!!


svim adminima je dopusteno regati nove clanove...uvijeti su samo da igrac nije neka budala,iskustvo nije bitno. To ostavljam adminima da procijene.
novi clanovi se mogu prijaviti na forum, ali moraju uci u igru i staviti tag klana
da ih admin moze dodati kao membera. Te im treba reci da ako mijenjau cd-key da obavijeste admine.
Ako se utvrdi da clan klana koristi hax gubi sva prava i dobiva ban.

Sto se tice bana i haxanja ako se utvrdi da igrac ima nesto nedozvoljeno, dobiva ban.

Sto se tempbana tice on traje 20 min i ja ga koristim za igrace koji vrijedjaju i ometaju druge igrace u igri.





ovako sto se tice members trebalo bi im ukinuti kick..jer ima svakakvi budala ostavit im warn ali kick je malo previse po mom misljenju
[Vrh] Go down
nomad
Admin
nomad


Broj postova : 195
Join date : 08.09.2011
Age : 42
Lokacija : Pakrac

dogovor za klan Empty
PostajNaslov: Re: dogovor za klan   dogovor za klan Icon_minitimesub lis 01, 2011 6:43 am

frkyy je napisao/la:
nomad je napisao/la:
frkyy je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Trebali bi napraviti osnovna pitanja za klan te dogovoriti se koga cemp primiti i na koji nacin u klan

Pa trebalo bi cujem za members nes da se dogovori koji je kriterijum i ko dozvoljava to..malo se treba bolje organizovat i poceta banovat oce chitere puno korisnika s wh da se zna sta s takvim radit i slike postavljat..ajmo malo zivlje!!!


svim adminima je dopusteno regati nove clanove...uvijeti su samo da igrac nije neka budala,iskustvo nije bitno. To ostavljam adminima da procijene.
novi clanovi se mogu prijaviti na forum, ali moraju uci u igru i staviti tag klana
da ih admin moze dodati kao membera. Te im treba reci da ako mijenjau cd-key da obavijeste admine.
Ako se utvrdi da clan klana koristi hax gubi sva prava i dobiva ban.

Sto se tice bana i haxanja ako se utvrdi da igrac ima nesto nedozvoljeno, dobiva ban.

Sto se tempbana tice on traje 20 min i ja ga koristim za igrace koji vrijedjaju i ometaju druge igrace u igri.





ovako sto se tice members trebalo bi im ukinuti kick..jer ima svakakvi budala ostavit im warn ali kick je malo previse po mom misljenju

i ja sam o tome razmisljao,i slazem se. Evo maknuo sam ''kick''
[Vrh] Go down
nomad
Admin
nomad


Broj postova : 195
Join date : 08.09.2011
Age : 42
Lokacija : Pakrac

dogovor za klan Empty
PostajNaslov: Re: dogovor za klan   dogovor za klan Icon_minitimened lis 02, 2011 10:19 am

vidim da ima malo problema sa slikanjem igraca
Predlazem vam da si slike redovito brisete iz svog foldera u miniadminu
tj. obrisite cijeli folder a ne samo slike.
mozete sacuvati slike igraca koje ste uhvatili da imaju wh u nekom svom folderu.

ja slike sa servera brisem svakih 2-3 dana.
[Vrh] Go down
frkyy

frkyy


Broj postova : 91
Join date : 13.09.2011
Age : 34
Lokacija : Gradacac

dogovor za klan Empty
PostajNaslov: Re: dogovor za klan   dogovor za klan Icon_minitimened lis 02, 2011 7:07 pm

nomad je napisao/la:
vidim da ima malo problema sa slikanjem igraca
Predlazem vam da si slike redovito brisete iz svog foldera u miniadminu
tj. obrisite cijeli folder a ne samo slike.
mozete sacuvati slike igraca koje ste uhvatili da imaju wh u nekom svom folderu.

ja slike sa servera brisem svakih 2-3 dana.


ok a sta ja znam za crni pb jer ih ima dosta smisli nes
[Vrh] Go down
nomad
Admin
nomad


Broj postova : 195
Join date : 08.09.2011
Age : 42
Lokacija : Pakrac

dogovor za klan Empty
PostajNaslov: Re: dogovor za klan   dogovor za klan Icon_minitimened lis 02, 2011 10:18 pm

sto se tice crnog pbssa postoji vise razloga.

1. Ukljucen AA (antialising) U igri

2. Ukjucen AA u control
panelu od grafičke kartice .Desni klik na desktop>NVIDIA control panel>Manage 3D settings
Tu imate par AA postavki i na Global settings i na Program settings koje se mogu ugasiti .

3.U visti/win7 odi u task manager pa pod
tabom Service idi,pa opet dolje imaš service...onda na listi nađi
punkbuster-desni klik-propertis te na kartici Log On,označi Allow
service to interact with desktop:) i to je to (svakako napravi za obadva
punkbuster.exe ,prvi pb.exe će uvjek bit označen-dok drugi ćeš malo
malo morati označavati da bi ti pravilno radio).


navedeno mora u 90% slucajeva raditi, ostalih 10 je da promijeniti cfg ako je i dalje crn


Postoji opcija u PunkBusteru da izbacuje igrace sa ukljucenim AA i to necemo ukljuciti iz razloga sto dosta igraca ne zna ni sta je to.
Izbacivati ljude zbog crnog pbssa je zabranjeno! Ako sumljivi igrac ima crni ss,uputite ga da iskljuci AA. Te imate spect izmedju ostalog,
mislim da vam ne treba puno da skuzite da ima WH.
[Vrh] Go down
nomad
Admin
nomad


Broj postova : 195
Join date : 08.09.2011
Age : 42
Lokacija : Pakrac

dogovor za klan Empty
PostajNaslov: Re: dogovor za klan   dogovor za klan Icon_minitimepet lis 07, 2011 2:31 pm

E imam tu jednog nejasnog clana... u mamu je regan pod imenom isus.
ako ne znate tko je, brisem ga sa liste. ja ga jos nisam vidio online a prijavnicu isto nisam nasao
[Vrh] Go down
frkyy

frkyy


Broj postova : 91
Join date : 13.09.2011
Age : 34
Lokacija : Gradacac

dogovor za klan Empty
PostajNaslov: Re: dogovor za klan   dogovor za klan Icon_minitimepet lis 07, 2011 2:45 pm

e ja mislim da je to ona BK pro kill tako nes ja mislim da je to taj a reko sam im nek se reg na forum pod istim nikom kao i u igri da se zna ko je ko jer jbg nemogu ih zapamtit..
[Vrh] Go down
nomad
Admin
nomad


Broj postova : 195
Join date : 08.09.2011
Age : 42
Lokacija : Pakrac

dogovor za klan Empty
PostajNaslov: Re: dogovor za klan   dogovor za klan Icon_minitimesri lis 26, 2011 7:18 pm

okram de unlock na regrutacije pls...
[Vrh] Go down
frkyy

frkyy


Broj postova : 91
Join date : 13.09.2011
Age : 34
Lokacija : Gradacac

dogovor za klan Empty
PostajNaslov: odgovoriiiiii   dogovor za klan Icon_minitimesri lis 26, 2011 7:35 pm

e vidim ima neki novih clanova¸ponovo pa jbg daj recte mi da ne napadam po serveru ljude zbog koristenja naseg taga lol!
[Vrh] Go down
okram
Admin
okram


Broj postova : 38
Join date : 08.09.2011
Age : 42
Lokacija : Pakrac

dogovor za klan Empty
PostajNaslov: Re: dogovor za klan   dogovor za klan Icon_minitimečet lis 27, 2011 7:24 am

frkyy je napisao/la:
e vidim ima neki novih clanova¸ponovo pa jbg daj recte mi da ne napadam po serveru ljude zbog koristenja naseg taga lol!

Slazem se s tobom. treba staviti na forum sve izmjene jer ovako i ja ne znam i napadam ljude i ...

pitanje: zasto nekui su admini a nemaju tag?
[Vrh] Go down
https://impuls.forumcroatian.com
nomad
Admin
nomad


Broj postova : 195
Join date : 08.09.2011
Age : 42
Lokacija : Pakrac

dogovor za klan Empty
PostajNaslov: Re: dogovor za klan   dogovor za klan Icon_minitimečet lis 27, 2011 5:00 pm

svaki clan kojeg sam ja regao upisao sam ga u prijavnicu tako da....

sto se tice admina samo riper ne nosi tag ili njegov buraz ponekad...

phobia nije vise admin ostalih admina nema....bez taga
[Vrh] Go down
frkyy

frkyy


Broj postova : 91
Join date : 13.09.2011
Age : 34
Lokacija : Gradacac

dogovor za klan Empty
PostajNaslov: user komande    dogovor za klan Icon_minitimened stu 20, 2011 12:47 am

E nomad daj vidi za user koje su comande jer oni ne mogu warn jel staji tak u naredbama za njih ili sta?? Ovog novog sto sam reko kaze da nemoze pa aj javi jbg mislim da bi baem mogli warn ak nista drugo...i da te pitam sto se tice protect jel ok da su samo admini protect ili sta??pozzz
[Vrh] Go down
nomad
Admin
nomad


Broj postova : 195
Join date : 08.09.2011
Age : 42
Lokacija : Pakrac

dogovor za klan Empty
PostajNaslov: Re: dogovor za klan   dogovor za klan Icon_minitimened stu 20, 2011 7:37 pm

a mislim taj protect im nist ne znaci... ali da ja protectam samo one koje znam da su normalni.
a useri imaju isto ko i obicni player ali budem stavio warn .dobro da si me podsjetio.


evo sad i useri imaju warn
[Vrh] Go down
Sponsored content





dogovor za klan Empty
PostajNaslov: Re: dogovor za klan   dogovor za klan Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
dogovor za klan
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 1v1 Klan rat
» Prijava za klan
» Prijavnica za klan
» Prijavnica za klan
» Prijavnica za clan

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Cod4 IMpuls :: Administratori :: Dogovori za cod i forum-
Forum(o)Bir: